Jsi Justinův fanoušek? Zapiš se TADY

Chceš udělat Beliebers ID? TADY

Reklamy piště SEM

Červenec 2011

Anketa 0.2

31. července 2011 v 16:02 | Domí$ek |  Ankety
Tády je další anketka =)

Vtipy 0.1

30. července 2011 v 22:35 | Domí$ek |  Vtipy
Cikán čte cikánovi nápis na ceduli -
"cikáni za 50,- bez gumy, bílý za 700,- s gumou"
"To se mi líbí, žádnej rasismus"
"Co tam ještě píšou ?"
"Bunge Jumping.
----------------------------------------------------------------------------------

Dobrou :)*

29. července 2011 v 22:23 | Domí$ek |  ostatní
Čauky,
rozhodla jsem se, že zde budu mít i katalog
designů =) Takže kdyby se vám moje designy líbily tak pak stačí napsat =)
Více informací napíšu zítra na blog.
Tď už jdu spát tak semějte všichni krásně a dobrou noc =)*


Hits 90's

29. července 2011 v 17:15 | Domí$ek |  Hudba

Který je ten pravý? →4.díl

29. července 2011 v 15:07 | Domí$ek |  Který je ten pravý?
Místo sledování filmu jsem přemýšlela, který je ten pravý-Lukáš nebo Mates? Když film skončil, šli jsme se ještě projít. Pak jsem odešla domů. Chvíli jsem se ještě dívala na "Námořní vyšetřovací služba" a šla spát.
Další den...
...Ráno jsem vstala asi v 8 hodin. Když jsem vylezla z koupelny a šla se nasnídat tak jsem vyrazila k Matesovi, ale to jsem asi neměla dělat. Když jsme spolu seděli v parku na lavičce a tulili jsme se k sobě, tak nás uviděla jedna holka, kterou fakt nemusím. Ona nás vyfotila a poslala fotku Lukášovi. My jsme zamozřejmě neměli ani tušení, že nás někdo fotí. Asi o půl hodiny později jsme se rozloučili a odešla jsem k Lukášovi. Psal mi sms ať k němu dorazím. Když jsem došla k němu domů a vešla do jeho pokoje, seděl na posteli a se slzama v očích mi ukázal tu fotku. Zděšeně jsem se ho zeptala, kde ji vzal. "Proč si mi to udělala? Myslej jsem si, že mě miluješ a ty mi toto děláš? Hrozně jsem tě miloval, ale teď je všechno pryč už tě nechci vidět! Odejdi prosím!" Snažila jsem se mu to všechno vysvětlit, ale nepustil mě ke slovu. Rozbrečela jsem se a utíkala domů. Asi 2 dny jsem nevylezla ze svého pokoje. Mates mi zestrachu zavolal, jestli se mi nic nestalo.
Když uslyšel můj uplakaný hlas, zeptal se, co se děje. Já jsem mu nic říct nechtěla, ale on mě přemluvil. Všechno jsem mu vyklopila. "Takže ty si mě celou dobu podváděla?! Víš jsi strašně fajn holka, ale bojím se, že kldybych ti dal ještě jednu šanci, že by si to udělala znova." Řekla jsem mu, že už to nikdy neudělám, ale on mi už nevěříl.
Mezi náma už byl definitivně konec. Jak jsem byla na celý svět naštvaná zahodila jsem mobil do koše. Byly to nejhorší dny mýho života!
KONEC
_____________________________________________________________________________________________________
Tak to je konec mýho prvního příběhu. Jak se vám líbil? =)
Možná napíšu další, ale až pozděj.

Můj starej blog

29. července 2011 v 14:49 | Domí$ek |  ostatní
Čavec děcka,
jak se dneska máte?? já se mám celkem dobře =)
S kámoškou jsme se rozhodli znovu rozjet náš starej blog(TADY) tak
jestli chcete tak si nás můžete přidat do Sb =)
Dneska sem ještě dám poslední díl mýho příběhu...vždycky ho sem zapomenu dát
ale dneska ho sem už fakt dát musím =D
Tak se mějte pěkně bye =)*

Pro mě 0.1

28. července 2011 v 11:47 | Domí$ek |  Diplomy

1.kolo SONC

27. července 2011 v 20:55 | Domí$ek |  Soutěže
↓↓Je tu první kolo soutěže SONC. Tady jsou soutěžící↓↓

Řetězák 0.1

27. července 2011 v 13:14 | Domí$ek |  ostatní
Byla nuda =D
Webfetti.com
Ty jo tenhle párek v rohlíku utíká
před hořticí a kečupem,
takže jestli chceš,aby jim párek s rohlíkem utekli,
tak si je dej na blog a dole zanech stopu...

Jayk3M-Malá Prodavačka Zápalek

26. července 2011 v 20:52 | Domí$ek |  Hudba
Skvělej song =)*

Diplomy za blublinu =)

26. července 2011 v 19:09 | Domí$ek |  ostatní
Tady máte diplomky za bublinu =)

Přihláška do SONC

26. července 2011 v 18:38 | Domí$ek |  Soutěže
Máš oblíbenou celebritu?
Chceš se přihlásit do SONC?
Napiš do komentářu tuto:
1.Celebrita*
2.Tvoje přezdívka*
3.Tvůj blog*


Pravidlo:
Celebrity se nesmí opakovat!


Jsem zpět =)

26. července 2011 v 17:40 | Domí$ek |  ostatní
Ahojky tak jsem z5 =) Dovolenou jsem si parádně užila =)Ohlasovali jste si, že chcete udělat SONC =)
Zachvíli sem dám přihlášku =) Další díl příběhu se mi nepovedlo napsat tak ho sem dám asi zítra =)
Teď půjdu oběhnout Sbnka tak se tu mějte zatím hezky pp =)*

Bublina 0.2

22. července 2011 v 20:52 | Domí$ek |  Soutěže
Takže je tu dnešní poslední článek - bublina =)
Do komentářů napište co si Filip z kapeli Koblížci myslí :

1.Co si myslí?*
2.Předívka*
3.Blog*
4.Co na diplom?*

Dva nejlepší komentáře odměním diplomek! =)

Anketa 0.1

22. července 2011 v 18:44 | Domí$ek |  Ankety
Hlasuj v anketě =)

duležité oznámení!!

22. července 2011 v 13:09 | Domí$ek |  ostatní

Ahojky, chtěla bych vám říct, že tady od soboty
do úterý nebudu. Jedu na dovolenou. Možná sem
ještě pár článku přidám.Hlasujte v anketě jakou
soutěž mám udělat =) Jak přijedu z5 tak udělám tu,
která bude mít nejvíc hlasů =) Asi začnu psát další příběh,
protože už mám tento skoro hotovej =) Možná sem ještě
dnes stíhnu dát poslední díl, ale to ještě nevím =)
Já jdu oběhnout SBéčka tak se tu mějte zatím hezky a pp =)

Který je ten pravý? →3.díl

22. července 2011 v 12:51 | Domí$ek |  Který je ten pravý?
Přiběhla jsem za ním a zeptala se ho, co se mu stalo. Odpověděl mi, že ho nějaká banda kluků zmlátila. Bylo pozdě večer, tak jsem ho vzala ke mně domů. Cestou jsem se ho ptala, jak se jmenuje atd. Jmenoval se Mates, bylo mu 16 let a bydlel na druhé straně města. Doma jsem mu ošetřila rány a trochu se omyl. Byl moc pěknej. Věděla jsem, že jsem se do něj zamilovala, ale řikala jsem si, že to nemůžu, protože mám Lukáše, ale nemohla jsem odolat. Byl to kluk mých snů-blonďák s modrýma očima, milý, vtipný, a máme stejné záliby. Všimla jsem si, že já se mu taky asi líbím. Ještě než jsme šli spát tak jsme si asi hodinu povídali. V mém pokoji (musel spát u mě, protože mám v pokoji rozkládací pohovku a nikde nebylo místo) mě obejmul a dal mi pusu na dobrou noc. Tu pusu jsem mu oplatila. Moc dobře jsem věděla, že bych to dělat neměla, ale nemohla jsem si pomoct. Ráno jsme se nasnídali a já ho šla doprovodit na zastávku. Po obědě jsem se stavila k Lukášovi, zeptat se jestli je jeho děda v pořádku. Se slzami v očích mi řek, že jeho děda umřel na zástavu srdce. Utěšila jsem ho a vzala jej na zmrzlinu. V cukrárně jsme potkali Lukášova kamaráda Víťu. Právě se rozešel se svou holkou. Vzpomněla jsem si na Lucku. Domluvili jsme jim schůzku. My jsme šli s Lukášem do kina. Místo sledování filmu jsem přemýšlela, který je ten pravý-Lukáš nebo Mates?

Který je ten pravý? →2.díl

21. července 2011 v 21:01 | Domí$ek |  Který je ten pravý?
Ještě jednou mě políbil, rozloučil se a odešel. Samou radostí jsem nemohla usnout. Ještě ten večer jsme si smskovali. Věděla jsem, že Lukáš je ten pravý. Poslali jsme si poslední sms a šla jsem spát. Zdálo se mi o Lukášovi.
Další den…
…Po cestě do školy jsem Lucku. Hned jsem jí vyprávěla, jaký to byl skvělý večer a celou cestu jsem o něm básnila. Zdálo se mi, že s Luckou něco je. Okamžitě jsem přestala a zeptala se, co ji trápí. Se slzami v očích mi pověděla, že se s Markem rozešli (Marek je její teda byl její kluk, se kterým chodila sotva týden). Bylo mi jí líto tak jsme zašli i s Lukášem hned po škole do ZOO, aby Lucka přešla na jiný myšlenky. Asi za hodinu mi Lukáš řekl, že jeho rodiče jedou na chatu, jestli bych nechtěla přespat u něj. Samozřejmě jsem souhlasila. Kolem 19:00 jsem si šla sbalit svoje věci a spěchala jsem za Lukášem. On zatím připravil skvělou večeři a nějaké filmy. Vybalila jsem si a šli jsme se navečeřet. Po skvělém jídle jsme se šli dívat na film, který Lukáš vybral-Na sv. Valentýna. Po skončení filmu jsme byli oba unavení tak jsme si šli lehnout. V posteli jsme si ještě asi hodinu povídali a najednou jsme se začali líbat…to co se dělo potom si myslím domyslíte. Ráno mě vzbudila krásná vůně palačinek, které nachystal Lukáš na snídani. Byla vynikající. Celý den jsme byli spolu. Večer mě vzal do kina na nějakej novej film. Byl skvělej. Když jsme šli zpět, zavolala Lukášovi mamka, ať dojde do místní nemocnice, že se dědovi něco stalo. Omluvil se mně a šel do nemocnice. Byla jsem asi 2 ulice od mého domu tak jsem šla pěšky.
Asi v půlce cesty jsem viděla nějakého kluka, který se svíjel bolestí na zemi. Přiběhla jsem za ním a zeptala se ho, co se mu stalo...To be continued

hlasujte

21. července 2011 v 19:01 | Domí$ek |  ostatní
ahojky chtěla bych vás poprosit abyste hlasovali jakou soutez mám udelat =) díky =)

Který je ten pravý? →1.díl

20. července 2011 v 21:52 | Domí$ek |  Který je ten pravý?
Ahoj, jmenuji se Nikol a je mi 16 let. Bydlela jsem v Opavě, ale přestěhovali jsme se do Liberce. Na svůj život si nestěžuji. Máma je sekretářka a táta pracuje jako programátor. Já chodím na gymnázium. V mé třídě jsou samé namyšlené holky, kromě mé nejlepší kamarádky Lucky. Kluci se chovají jako malá děcka až na Lukáše. Od začátku školního roku jsem do něj šíleně zamilovaná. Nikdy jsem nevěřila, že bych si s ním někdy někam vyšla. Ale z ničeho nic ke mně přišel a řekl mi:,,Ahoj Nikol, hele nechtěla by si jít semnou zítra v 16:00 do parku?" Celá jsem zrudla a hned jsem odpověděla ANO. Otočila jsem se a spěchala jsem tu novinu říct Lucce.
Zašli jsme do nejbližšího obchodu nakoupit nové hadry, abych se mu co nejvíce líbila. Další den jsem si je na sebe oblékla a šla jsem do toho parku. On už tam na mě čekal na lavičce, a jak mě uviděl, čekalo mě velké obejmutí. Pak mě řekl, že mi to strašně sluší, usmála jsem se a řekla jsem mu to samé. Chytil mě za ruku a procházeli jsme se parkem. Říkal mi, že je do mě už měsíce zamilovaný a všiml si, že já se po něm taky koukám. Začalo se stmívat a on mě pozval do restaurace na večeři. Bylo to romantické, všude svítily svíčky a hrála krásná hudba. Navečeřeli jsme se a já jsem musela jít domů. Doprovodil mě až ke dveřím u mého domu. Chytil mě za ruce a políbil. Polibek jsem mu oplatila. Pak mi řekl větu, na kterou jsem čekala: ,,Miluji Tě, nechtěla by jsi semnou chodit?" Usmála jsem se a radostně jsem řekla, že ano. Ještě jednou mě políbil, rozloučil se a odešel. Samou radostí jsem nemohla usnout…To be continued
__________________________________________________________________________________
Jak se ti první díl líbil? =) Další díl dám co nejdřív =)