Jsi Justinův fanoušek? Zapiš se TADY

Chceš udělat Beliebers ID? TADY

Reklamy piště SEM

Červen 2010

(zase) Nebudu Tu

29. června 2010 v 21:16
Awooojky lidičky a hlavně Affs!!!!Chci vám oznámit že tady nebudu(1.7.-18.7.).Jedu na tábor.Tak si mě prosím nemažte...Díky moc! Vaše Bieberka :-* =o) Tak se tu mějte Pěkně a nezapomeňte pro mě hlasovat TADY a TADY. Páčko
MVSMR !!!!!

Grafity

28. června 2010 v 16:00 ostatní
grafity
grafity
grafity
grafity
grafity
grafity
grafity
grafity
grafity
grafity
grafity
grafity

WOW

Justin Bieber má tattoo!

27. června 2010 v 9:27 Justin-info
Kanadský zpěvák navšítvil tatovací salón a neodešel s prázdnou...
Pořádně rušno bylo nedávno před vyhlášeným tattoo studiem v Torontu. Přišel se tam totiž podívat Justin Bieber (16) a s sebou přinesl i pár zajímavých návrhů na tetování.

Na ty se podíval zkušený tatér a nakonec společně jeden motiv vybrali. Jaký? Justin si nechal na levý bok vytetovat siluetu letícího ptáka ve velikosti malé mince.

"Obrázků měl hodně, ale všechno byli ptáci. Říkal, že tohle tetování je v jejich rodině tradice," prozradil tatér s tím, že celou dobu byl s Justinem v salónu i jeho otec Jeremy Bieber, který má vytetovaného ptáka na zápěstí.

Fanynky, které už nové tattoo viděly, byly nadšené. Daleko větší starosti jim ale dělá TV star Kim Kardashian (29)! "Je to moje holka" zavtipkoval totiž na její adresu Justin. Žárlivé fanynky to ale jako legraci nevzaly a Kim i Justinovi začaly chodit výhružné e-maily.

"Měla jsem strach, tak jsem ho požádala, aby s tím něco udělal," řekla herečka a sama s k Justinovi vyjádřila takhle: "Je sladký, ale je stejně starý jako moje nejmladší sestra a tak ho i vnímám - jako mladšího bratra!" A co na to Justin? "Kim je nádherná. Je přesně můj typ. Škoda, že je o tolik starší! Vím, že s ní nikdy chodit nebudu!" Snad to bude nenávistným fanynkám stačit!

tatto

Justin Bieber - Kdo ho chce zničit?

27. června 2010 v 9:25 Justin-info

Nejen davy fanynek, ale kanadskému zpěvákovi Justinu Bieberovi přinesla sláva (16) také spousty "haters" - lidí, kteří jeho hudbu nemůžou vystát!
Tvrdí totiž, že Justin je hvězda jen teď, když dokáže zpívat vysokým hlasem, ale jakmile začne mutovat, jeho hlas bude daleko hlubší a nebude moci zpívat songy, které jsou teď těmi největšími hity!

Konec kariéry ale Justin rozhodně neplánuje. "Nedovolím haters, aby mě zničili. Vždyť tohle je teprve začátek. Věřím, že když budu tvrdě pracovat, můžu být ještě úspěšnější, než jsem teď," svěřil se zpěvák.

Navíc Justin tvrdí, že jeho hlas už změnami prochází. "V písničce Baby je hodně vysokých tónů, které teď už nevyzpívám. Trochu jsme ji proto přepracovali. Na koncertech ji hrajeme níž a zní to perfektně. Fanoušci jsou nadšeni."

"Tohle se prostě stane každému klukovi," vzkázal svým haters ještě Justin a dodal: "Myslím, že se to dá ale řešit. Každá skladba se dá zpívat v jiné poloze. Já se nevzdám!"

Justin Bieber a Kim Kardashian spolu na Bahamách!

27. června 2010 v 9:23 Justin-info
Justin (16) si splnil velký sen. V neděli měl na Bahamských ostrovech společné focení s TV star Kim Kardashian (29) , o které už dlouho říká, že se mu moc líbí.
Justin měl na Bahamách koncert a Kim byla v jen hodinu vzdáleném Miami na party. Takže uspořádat společné focení, nebylo pro jejich manažery nic těžkého.

Kim vypadala s červenými rty a luxusní večerní róbou vážně sexy. Když navíc dala Justinovi ruce kolem ramen a šplouchalo na ně moře, přítomné fanynky tajily dech a tajně doufaly, že i je jednou potká takové štěstí.

"Bahamy s mým Justýnkem? Super zábava," napsala potom Kim na svůj Twitter. Justin si řádění v moři taky pořádně užíval: "Focení na pláži... uuuu jééé. Musel jsem Kim varovat, že se přestávám ovládat!"

Vzápětí ale Justin své obdivovatelky ujistil, že jeho vztah se starší televizní hvězdou je jen čistě platonický. "Chci ji ušetřit nepříjemností, které jsem jí nedávno způsobil."

Pár se poprvé setkal na jedné akci v Bílém Domě, kde se také společně vyfotil. Snímek Justin umístil na svůj Twitter se statusem: "Dívejte, to je moje holka Kim Kardashian." A právě to, se nelíbilo jeho fanynkám, které pak herečce drsně vyhrožovaly.


Agnes-One and One

27. června 2010 v 9:21 ostatní

4.pomoc

27. června 2010 v 9:18 ostatní
Awojky potřebovala bych ještě hlásnout TADY.Díky moc

Nový král popu?

27. června 2010 v 8:35 ostatní
Ahoj.Už je to rok co umřel král popu Michael Jackson.Teď se hledá nový!JEstli chceš aby to byl Justin Bieber musíš pro něho hlásnou TADY.ZAtím tam má nejvíce hlasů.Strašně mocinky vás prosím abyste tam pro něj hlasovali!!!Díky moc!!!


otazka

26. června 2010 v 15:06
ahoj chtěla bych se vás zeptat v jakým programu a jak se dělají komixy z the sims 2(já vím je to blbá otázka ae já nemám vůbec tucha jak se to dělá atd.) tak kdybyste věděli napište pls do komentů....díky moc


poděkování

26. června 2010 v 11:24
mocinky děkuji za vaše hlasy....ale ted už musím jít...ae denska tady ještě budu a něco přidám!!!tak pp....a hlasujte pro mě TADY děkujii!!

3. pomoc

26. června 2010 v 11:01
Awojky potřebuju zase hlásnout TADY.je to předposlední kolo.strašně moooc vás prosííím.....dekujiI ♥ Justin

22. června 2010 v 21:27 Justin-foto
hdJustin´s Fans

19. června 2010 v 23:08 Justin-info
Jsi Justínkův fanoušek?Tak si určitě přidej tuto ikonku na svůj blog!!!
(Abych byla v obraze kdo si ji tam dává tak to plsky napište do komentů =o))

Justin Bieber-Somebody to love-klip

19. června 2010 v 22:56 Justin-videoklipy
Ooooooh upa super song........♥♥♥ a ten klip je upa boží